PETRALANA S.A.​​ -​ це підприємство​​, ​​в якому ​сучасний та інноваційний​​ виробничий потенціал доповнюється професійним та гнучким підходом та пошуком нових рішень на ринку ізоляційних матеріалів​​. Iдея будівництва заводу з виробництва мінеральної кам'яної вати зародилася у відповідь на зростаючий попит на ринку​. Нас виділяє рішучий орієнтир на якість​. Адже ​​компетентна та досвідчена​ команда докладає всіх зусиль для того​​, ​​щоб запропонувати виріб з характеристиками​, ​які залишаються на високому рівні​. Індивідуальний підхід до потреб замовника у поєднанні з найвищими стандартами обслуговування є гарантією партнерської та довгострокової співпраці​. Крім того, технологія виробництва мінеральної кам'яної вати PETRALANA забезпечує безпечне для навколишнього середовища ведення діяльності та отримання продукту, що відповідає  дедалі вищим вимогам.

НАТУРАЛЬНО І ЕКОЛОГІЧНО!

Для виробництва мінеральної кам'яної вати ми використовуємо лише натуральну, ​​ретельно відібрану сировину від перевірених постачальників​. Основним матеріалом​, що ​використовується  у процесі виробництва​​, ​є габро та базальт-  ​вулканічні породи​​, ​​які​, ​завдяки своїм характеристикам​​, ​​надають мінеральній ваті виняткову вогнестійкість та чудові властивості тепло​​- ​​та звукоізоляції​​. ​​Таким чином​​, ​​ми створюємо єдиний та неповторний продукт з унікальними параметрами та різнобічними можливостями застосування​. Мінеральна кам'яна вата ​PETRALANA, ​як натуральний продукт​, ​стійка до впливу зовнішніх факторів​​, ​що гарантує збереження характеристик та цілісності ізоляції протягом багаторічної експлуатації​.

Завдяки використанню натуральної сировини, кам'яна вата є натуральним продуктом, ​​не шкідливим для довкілля​.


Благодаря использованию натурального сырья каменная вата представляет собой натуральный продукт, безвредный для окружающей среды.

listek_biały
słoneczko_białe

ТЕПЛО І КОМФОРТНО!

Мінеральна вата ​​PETRALANA -​це продукт​​, ​який ​відрізняється високими характеристиками теплоізоляції​. Коефіцієнт теплопровідності є основним параметром​​, ​який визначає якість продукту​. Чим менше його значення​​, ​​тим краща теплоізоляція виробу​. Мінеральна кам'яна вата​​, ​​як теплоізолюючий матеріал​​, ​чудово виконує своє основне завдання ​- максимальне утеплення будівлі. Тим самим ​вона забезпечує належну температуру всередині приміщень​. Влітку вона перешкоджає перегріву​, ​а взимку- ​ізолює від низької температури​.

ТИХО І БЕЗПЕЧНО!

Вироби з мінеральної кам'яної вати мають найвищий клас вогнестійкості, ​завдяки чому вони є повністю негорючими продуктами і являють собою прекрасний вогнезахист. У разі виникнення загрози пожежі мінеральна кам'яна вата відіграє роль захисту​, ​​сповільнює поширення вогню. Крім того​​, ​при безпосередньому контакті з вогнем вона не виділяє шкідливого диму і горючих крапель, ​​що​ ​в свою чергу​​, ​​полегшує вжиття відповідних заходів щодо пожежогасіння​​. Мінеральна кам'яна вата -  ​єдина звукоізоляція​, ​​що володіє унікальними властивостями поглинання та придушення звуку. Завдяки їм в ізольованих приміщеннях панує атмосфера тиші та спокою​. Звукоізоляція дозволяє ефективно зменшити шум​.

tarcza_biała
portfel_biały

ЕФЕКТИВНО ТА ЕКОНОМІЧНО!

Застосування мінеральної кам'яної вати як тепло​​-, ​звукоізоляції або вогнезахисту сприяє значній економії та охороні навколишнього середовища за допомогою обмеження енергоспоживання та виділення двоокису вуглецю в атмосферу​.

Ця сторінка використовує файли cookie. Відсутність зміни налаштувань браузера означає згоду їх використання
Read Privacy policy